YC324-JK-07-68-K, 4
YC324-JK-07-68-K, 4
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
5+
Hoeveelheid in voorraad: 28
Minimum: 5
YC324-JK-07-68-K, 4. Aantal weerstanden: 4. Aantal aansluitingen: 8:1. Behuizing: 4x1206. Componentfamilie: Weerstand netwerk, Opbouwcomponent (SMD). Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Doorslagspanning: 500V. Hoogte: 3.2mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.125W. Productgroep van de fabrikant: YC324. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±200ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. Weerstand: 68k Ohms. [V]: 200V. Origineel product van fabrikant: Yageo. Minimale hoeveelheid: 5. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
YC324-JK-07-68-K
17 parameters
Aantal weerstanden
4
Aantal aansluitingen
8:1
Behuizing
4x1206
Componentfamilie
Weerstand netwerk, Opbouwcomponent (SMD)
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Doorslagspanning
500V
Hoogte
3.2mm
Maximale temperatuur
+155°C.
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.125W
Productgroep van de fabrikant
YC324
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
Weerstand
68k Ohms
[V]
200V