N-kanaaltransistor STW45NM60, 28A, 45A, 100uA, 0.09 Ohms, TO-247, TO-247, 650V
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 31
N-kanaaltransistor STW45NM60, 28A, 45A, 100uA, 0.09 Ohms, TO-247, TO-247, 650V. Binnendiameter (T=100°C): 28A. ID (T=25°C): 45A. Idss (max): 100uA. Aan-weerstand Rds Aan: 0.09 Ohms. Behuizing: TO-247. Behuizing (volgens datablad): TO-247. Spanning Vds(max): 650V. Aantal aansluitingen: 3. Aantal per doos: 1. Bedrijfstemperatuur: -65...+150°C. Bescherming afvoerbron: Zenerdiode. C(inch): 3800pF. G-S-bescherming: nee. ID s (min): 10uA. Id(imp): 180A. Kanaaltype: N. Kosten): 1250pF. Markering op de kast: W45NM60. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. Pd (vermogensdissipatie, max.): 417W. Poort-/bronspanning Vgs: 30 v. RoHS: ja. Spec info: Idm--180Ap (pulsed). Td(aan): 30 ns. Td(uit): 16 ns. Technologie: MDmesh PpwerMOSFET. Trr-diode (min.): 508 ns. Type transistor: MOSFET. Vgs(th) max.: 5V. Vgs(th) min.: 3V. Origineel product van fabrikant: Stmicroelectronics. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
STW45NM60
31 parameters
Binnendiameter (T=100°C)
28A
ID (T=25°C)
45A
Idss (max)
100uA
Aan-weerstand Rds Aan
0.09 Ohms
Behuizing
TO-247
Behuizing (volgens datablad)
TO-247
Spanning Vds(max)
650V
Aantal aansluitingen
3
Aantal per doos
1
Bedrijfstemperatuur
-65...+150°C
Bescherming afvoerbron
Zenerdiode
C(inch)
3800pF
G-S-bescherming
nee
ID s (min)
10uA
Id(imp)
180A
Kanaaltype
N
Kosten)
1250pF
Markering op de kast
W45NM60
Montage/installatie
PCB-doorvoermontage
Pd (vermogensdissipatie, max.)
417W
Poort-/bronspanning Vgs
30 v
RoHS
ja
Spec info
Idm--180Ap (pulsed)
Td(aan)
30 ns
Td(uit)
16 ns
Technologie
MDmesh PpwerMOSFET
Trr-diode (min.)
508 ns
Type transistor
MOSFET
Vgs(th) max.
5V
Vgs(th) min.
3V