TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V
TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 69
TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V. Capaciteit: 2.2uF. Gelijkspanning: 25V. Hoogte: 2.54mm. Let op: tantaalcondensator. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. RoHS: ja. Origineel product van fabrikant: Div. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
TCAP2-2UF25V
7 parameters
Capaciteit
2.2uF
Gelijkspanning
25V
Hoogte
2.54mm