TAJB105M035R, 1uF
TAJB105M035R, 1uF
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 5
TAJB105M035R, 1uF. Capaciteit: 1uF. Bedrijfsspanning: 35VDC. Bedrijfstemperatuur: -55...125°C. Behuizing - inches: 1411. Behuizing - mm: 3528. Behuizing: TAJ B, B. Capaciteit - NF: 1000nF. Condensatorreeks: TAJ. Montage/installatie: SMD. RoHS: nee. Tolerantie: ±20%. Type condensator: tantaalcondensator. Origineel product van fabrikant: Kyocera Avx. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
TAJB105M035R
13 parameters
Capaciteit
1uF
Bedrijfsspanning
35VDC
Bedrijfstemperatuur
-55...125°C
Behuizing - inches
1411
Behuizing - mm
3528
Behuizing
TAJ B, B
Capaciteit - NF
1000nF
Condensatorreeks
TAJ
Montage/installatie
SMD
RoHS
nee
Tolerantie
±20%