NTP337M6-3TRD-40-F
NTP337M6-3TRD-40-F
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-499
Hoeveelheid in voorraad: 6206
NTP337M6-3TRD-40-F. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 7343. Buitenbreedte [mm]: 4.3mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 7.3mm. Capaciteitswaarde [F]: 330uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator, ultra-lage impedantie ( ultra-low ESR ). Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 40m Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 2.8mm. Hoogte: 7343. Maximale temperatuur: +105°C.. Nominale spanning (V): 6.3V. Productgroep van de fabrikant: NTP. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±20 %. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTP337M6-3TRD-40-F
Behuizing
7343
Buitenbreedte [mm]
4.3mm
Buitenlengte [mm]
7.3mm
Capaciteitswaarde [F]
330uF
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
40m Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
2.8mm
Hoogte
Maximale temperatuur
+105°C.
Nominale spanning (V)
6.3V
Tolerantie (%)
±20 %