NTP226M6-3TRA-180-F
NTP226M6-3TRA-180-F
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 1782
NTP226M6-3TRA-180-F. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3216. Buitenbreedte [mm]: 1.6mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.2mm. Capaciteitswaarde [F]: 22uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator, ultra-lage impedantie ( ultra-low ESR ). Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 180m Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 1.6mm. Hoogte: 3216. Maximale temperatuur: +105°C.. Nominale spanning (V): 6.3V. Productgroep van de fabrikant: NTP. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±20 %. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTP226M6-3TRA-180-F
Behuizing
3216
Buitenbreedte [mm]
1.6mm
Buitenlengte [mm]
3.2mm
Capaciteitswaarde [F]
22uF
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
180m Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
1.6mm
Hoogte
3216
Maximale temperatuur
+105°C.
Nominale spanning (V)
6.3V
Tolerantie (%)
±20 %