NTP107M6-3TRB-35-F
NTP107M6-3TRB-35-F
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-49
Hoeveelheid in voorraad: 13
NTP107M6-3TRB-35-F. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3528. Buitenbreedte [mm]: 2.8mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.5mm. Capaciteitswaarde [F]: 100uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator, ultra-lage impedantie ( ultra-low ESR ). Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 35m Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 1.9mm. Hoogte: 3528. Maximale temperatuur: +105°C.. Nominale spanning (V): 6.3V. Productgroep van de fabrikant: NTP. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±20 %. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTP107M6-3TRB-35-F
Behuizing
3528
Buitenbreedte [mm]
2.8mm
Buitenlengte [mm]
3.5mm
Capaciteitswaarde [F]
100uF
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
35m Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
1.9mm
Hoogte
3528
Maximale temperatuur
+105°C.
Nominale spanning (V)
6.3V
Tolerantie (%)
±20 %