NTP106M10TRA-200-F
NTP106M10TRA-200-F
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 10645
NTP106M10TRA-200-F. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3216. Buitenbreedte [mm]: 1.6mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.2mm. Capaciteitswaarde [F]: 10uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator, ultra-lage impedantie ( ultra-low ESR ). Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 200m Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 1.6mm. Hoogte: 3216. Maximale temperatuur: +105°C.. Nominale spanning (V): 10V. Productgroep van de fabrikant: NTP. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±20 %. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTP106M10TRA-200-F
16 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
3216
Buitenbreedte [mm]
1.6mm
Buitenlengte [mm]
3.2mm
Capaciteitswaarde [F]
10uF
Componentfamilie
SMD-tantaalcondensator, ultra-lage impedantie ( ultra-low ESR )
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
200m Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
1.6mm
Hoogte
3216
Maximale temperatuur
+105°C.
Nominale spanning (V)
10V
Productgroep van de fabrikant
NTP
RoHS
ja
Tolerantie (%)
±20 %