NTC-T685K35TRCF
NTC-T685K35TRCF
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 853
NTC-T685K35TRCF. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 6032. Buitenbreedte [mm]: 3.2mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 6mm. Capaciteitswaarde [F]: 6.8uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 1.9 Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 2.5mm. Hoogte: 6032. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 35V. Productgroep van de fabrikant: NTCT. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±10%. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTC-T685K35TRCF
Behuizing
6032
Buitenbreedte [mm]
3.2mm
Buitenlengte [mm]
6mm
Capaciteitswaarde [F]
6.8uF
opbouwcomponent (SMD)
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
1.9 Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
2.5mm
Hoogte
6032
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
35V
RoHS
ja
Tolerantie (%)
±10%