NTC-T685K20TRB
NTC-T685K20TRB
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 995
NTC-T685K20TRB. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3528. Buitenbreedte [mm]: 2.8mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.5mm. Capaciteitswaarde [F]: 6.8uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 2.8 Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 1.9mm. Hoogte: 3528. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 20V. Productgroep van de fabrikant: NTCT. RoHS: nee. Tolerantie (%): ±10%. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTC-T685K20TRB
16 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
3528
Buitenbreedte [mm]
2.8mm
Buitenlengte [mm]
3.5mm
Capaciteitswaarde [F]
6.8uF
Componentfamilie
SMD-tantaalcondensator
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
2.8 Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
1.9mm
Hoogte
3528
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
20V
Productgroep van de fabrikant
NTCT
RoHS
nee
Tolerantie (%)
±10%