NTC-T685K10TRAF
NTC-T685K10TRAF
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
5-99
Hoeveelheid in voorraad: 3060
Minimum: 5
NTC-T685K10TRAF. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3216. Buitenbreedte [mm]: 1.6mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.2mm. Capaciteitswaarde [F]: 6.8uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 4.5 Ohms @ 100kHz @ 20°C. Externe hoogte [mm]: 1.6mm. Hoogte: 3216. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 10V. Productgroep van de fabrikant: NTCT. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±10%. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Minimale hoeveelheid: 5. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTC-T685K10TRAF
17 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
3216
Buitenbreedte [mm]
1.6mm
Buitenlengte [mm]
3.2mm
Capaciteitswaarde [F]
6.8uF
Componentfamilie
SMD-tantaalcondensator
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
4.5 Ohms @ 100kHz @ 20°C
Externe hoogte [mm]
1.6mm
Hoogte
3216
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
10V
Productgroep van de fabrikant
NTCT
RoHS
ja
Tolerantie (%)
±10%