NTC-T684K35TRA
NTC-T684K35TRA
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
10-99
Hoeveelheid in voorraad: 1755
Minimum: 10
NTC-T684K35TRA. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: 3216. Buitenbreedte [mm]: 1.6mm. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.2mm. Capaciteitswaarde [F]: 0.68uF. Componentfamilie: SMD-tantaalcondensator. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: -. Externe hoogte [mm]: 1.6mm. Hoogte: 3216. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 35V. Productgroep van de fabrikant: NTCT. RoHS: nee. Tolerantie (%): ±10%. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Minimale hoeveelheid: 10. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NTC-T684K35TRA
16 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
3216
Buitenbreedte [mm]
1.6mm
Buitenlengte [mm]
3.2mm
Capaciteitswaarde [F]
0.68uF
Componentfamilie
SMD-tantaalcondensator
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Externe hoogte [mm]
1.6mm
Hoogte
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
35V
Productgroep van de fabrikant
NTCT
RoHS
nee
Tolerantie (%)
±10%