NDTM226K35F2TRF
NDTM226K35F2TRF
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 1264
NDTM226K35F2TRF. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: verticale montage. Buitenbreedte [mm]: 8.5mm. Buitendiameter [mm]: 8.5mm. Buitenlengte [mm]: 8.5mm. Capaciteitswaarde [F]: 22uF. Componentfamilie: tantaalcondensator, standaard. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: 1.3 Ohms @ 100kHz @ 25°C. Externe hoogte [mm]: 14mm. Hoogte: 5mm. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 35V. Productgroep van de fabrikant: NDTM. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±10%. Origineel product van fabrikant: Nic Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
NDTM226K35F2TRF
17 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
verticale montage
Buitenbreedte [mm]
8.5mm
Buitendiameter [mm]
8.5mm
Buitenlengte [mm]
8.5mm
Capaciteitswaarde [F]
22uF
Componentfamilie
tantaalcondensator, standaard
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]
1.3 Ohms @ 100kHz @ 25°C
Externe hoogte [mm]
14mm
Hoogte
5mm
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
35V
Productgroep van de fabrikant
NDTM
RoHS
ja
Tolerantie (%)
±10%