CTLA0G0105M
CTLA0G0105M
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 1566
CTLA0G0105M. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: verticale montage. Buitenbreedte [mm]: 4.4mm. Buitendiameter [mm]: 4.4mm. Buitenlengte [mm]: 4.4mm. Capaciteitswaarde [F]: 1uF. Componentfamilie: tantaalcondensator. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Equivalente serieweerstand [Ohm/Hz/°C]: -. Externe hoogte [mm]: 6,5 mm. Hoogte: 2.54mm. Maximale temperatuur: +125°C.. Nominale spanning (V): 35V. Productgroep van de fabrikant: CTL. RoHS: ja. Tolerantie (%): ±20 %. Origineel product van fabrikant: Xtron Components. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
CTLA0G0105M
16 parameters
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
verticale montage
Buitenbreedte [mm]
4.4mm
Buitendiameter [mm]
4.4mm
Buitenlengte [mm]
4.4mm
Capaciteitswaarde [F]
1uF
Componentfamilie
tantaalcondensator
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Externe hoogte [mm]
6,5 mm
Hoogte
2.54mm
Maximale temperatuur
+125°C.
Nominale spanning (V)
35V
Productgroep van de fabrikant
CTL
RoHS
ja
Tolerantie (%)
±20 %