WSQ-48-BLACK
WSQ-48-BLACK
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-74
Hoeveelheid in voorraad: 1110
WSQ-48-BLACK. Binnendiameter na krimpen [mm]: 2.4mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 4.8mm. Brandwerendheid: -. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: zwart. Krimpverhouding: 2:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +125°C.. Productgroep van de fabrikant: WSQ. RoHS: ja. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
WSQ-48-BLACK
10 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
2.4mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
4.8mm
Componentfamilie
hitteknoopbare mouw
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
zwart
Krimpverhouding
2:1
Materiaal
polyolefine
Maximale temperatuur
+125°C.