WSQ-254-TRANSP
WSQ-254-TRANSP
1+
Hoeveelheid in voorraad: 56
WSQ-254-TRANSP. Binnendiameter na krimpen [mm]: 12.7mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 25.4mm. Brandwerendheid: -. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: transparant. Krimpverhouding: 2:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +125°C.. Productgroep van de fabrikant: WSQ. RoHS: ja. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
WSQ-254-TRANSP
10 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
12.7mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
25.4mm
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
transparant
Maximale temperatuur
+125°C.