WSQ-12-RED
WSQ-12-RED
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 194
WSQ-12-RED. Binnendiameter na krimpen [mm]: 0.6mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 1.2mm. Brandwerendheid: -. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: rood. Krimpverhouding: 2:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +125°C.. Productgroep van de fabrikant: WSQ. RoHS: ja. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
WSQ-12-RED
10 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
0.6mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
1.2mm
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
rood
Maximale temperatuur
+125°C.