weerstand CFR0W4J0680A50, 0.25W, 68 Ohms
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-9
Geen voorraad meer
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer op voorraad is!
Weerstand CFR0W4J0680A50, 0.25W, 68 Ohms. Vermogen: 0.25W. Weerstand: 68 Ohms. Aansluiting: axiaal. Bedrijfsspanning: 250V. Montage/installatie: THT. Pulsspanning: 500V. RoHS: ja. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: koolstoflaag. Origineel product van fabrikant: Royal Ohm. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
CFR0W4J0680A50
10 parameters
Vermogen
0.25W
Weerstand
68 Ohms
Aansluiting
axiaal
Bedrijfsspanning
250V
Montage/installatie
THT
Pulsspanning
500V
RoHS
ja
Tolerantie
5%