weerstand CFR-25JT-52-6K2, 6.2k Ohms, 0.25W
25-99
Hoeveelheid in voorraad: 1017
Minimum: 25
Weerstand CFR-25JT-52-6K2, 6.2k Ohms, 0.25W. Weerstand: 6.2k Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.25W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM4 (10.16mm). Buitendiameter [mm]: 2.4mm. Buitenlengte [mm]: 6.3mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 500V. Externe dikte [mm]: 2.4mm. Externe hoogte [mm]: 2.4mm. Hoogte: 10.16mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: CFR25. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: +350/-500ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 250V. Origineel product van fabrikant: Yageo. Minimale hoeveelheid: 25. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CFR-25JT-52-6K2
20 parameters
Weerstand
6.2k Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.25W
Behuizing
RM4 (10.16mm)
Buitendiameter [mm]
2.4mm
Buitenlengte [mm]
6.3mm
Doorslagspanning
500V
Externe dikte [mm]
2.4mm
Externe hoogte [mm]
2.4mm
Hoogte
10.16mm
Maximale temperatuur
+155°C.
RoHS
nee
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
250V