weerstand CFR-25JT-52-51R, 51 Ohms, 0.25W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
10-99
Hoeveelheid in voorraad: 115
Minimum: 10
Weerstand CFR-25JT-52-51R, 51 Ohms, 0.25W. Weerstand: 51 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.25W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: steek 10,16 mm. Buitendiameter [mm]: 2.4mm. Buitenlengte [mm]: 6.3mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 500V. Externe dikte [mm]: 2.4mm. Externe hoogte [mm]: 2.4mm. Hoogte: 10.16mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: CFR25. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: +350/-500ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 250V. Origineel product van fabrikant: Yageo. Minimale hoeveelheid: 10. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
CFR-25JT-52-51R
20 parameters
Weerstand
51 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.25W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
steek 10,16 mm
Buitendiameter [mm]
2.4mm
Buitenlengte [mm]
6.3mm
Componentfamilie
Koolfilmweerstand
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Doorslagspanning
500V
Externe dikte [mm]
2.4mm
Externe hoogte [mm]
2.4mm
Hoogte
10.16mm
Maximale temperatuur
+155°C.
Productgroep van de fabrikant
CFR25
RoHS
nee
Temperatuurcoëfficiënt
+350/-500ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
250V