weerstand CF1WS-4R7, 1W, 4.7 Ohms
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-9
Hoeveelheid in voorraad: 2000
Weerstand CF1WS-4R7, 1W, 4.7 Ohms. Vermogen: 1W. Weerstand: 4.7 Ohms. Aansluiting: axiaal. Afmetingen aansluitingen: Ø0.6x26mm. Bedrijfsspanning: 500V. Huisvestingsafmetingen: Ø3.2x9mm. Montage/installatie: THT. Pulsspanning: 1kV. RoHS: ja. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: koolstoflaag. Origineel product van fabrikant: SR Passives. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
CF1WS-4R7
12 parameters
Vermogen
1W
Weerstand
4.7 Ohms
Aansluiting
axiaal
Afmetingen aansluitingen
Ø0.6x26mm
Bedrijfsspanning
500V
Huisvestingsafmetingen
Ø3.2x9mm
Montage/installatie
THT
Pulsspanning
1kV
RoHS
ja
Tolerantie
5%