weerstand CF1-6-475JA1, 4.7M Ohms, 0.166W
25-99
Hoeveelheid in voorraad: 3681
Minimum: 25
Weerstand CF1-6-475JA1, 4.7M Ohms, 0.166W. Weerstand: 4.7M Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.166W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM2 (5.08mm). Buitendiameter [mm]: 1.7mm. Buitenlengte [mm]: 3 mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 400V. Externe dikte [mm]: 1.7mm. Externe hoogte [mm]: 1.7mm. Hoogte: 5.08mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: CF1/6. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: +350/-1750ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 200V. Origineel product van fabrikant: Asj. Minimale hoeveelheid: 25. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CF1-6-475JA1
20 parameters
Weerstand
4.7M Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.166W
Behuizing
RM2 (5.08mm)
Buitendiameter [mm]
1.7mm
Buitenlengte [mm]
3 mm
Doorslagspanning
400V
Externe dikte [mm]
1.7mm
Externe hoogte [mm]
1.7mm
Hoogte
5.08mm
Maximale temperatuur
+155°C.
Productgroep van de fabrikant
CF1/6
Temperatuurcoëfficiënt
+350/-1750ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
200V