weerstand CF1-6-432JA1, 4.3k Ohms, 0.166W
25-99
Hoeveelheid in voorraad: 2501
Minimum: 25
Weerstand CF1-6-432JA1, 4.3k Ohms, 0.166W. Weerstand: 4.3k Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.166W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM2 (5.08mm). Buitendiameter [mm]: 1.7mm. Buitenlengte [mm]: 3.5mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 400V. Externe dikte [mm]: 1.7mm. Externe hoogte [mm]: 1.7mm. Hoogte: 5.08mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: -. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: -750/+0ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 200V. Origineel product van fabrikant: Sincer. Minimale hoeveelheid: 25. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CF1-6-432JA1
19 parameters
Weerstand
4.3k Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.166W
Behuizing
RM2 (5.08mm)
Buitendiameter [mm]
1.7mm
Buitenlengte [mm]
3.5mm
Doorslagspanning
400V
Externe dikte [mm]
1.7mm
Externe hoogte [mm]
1.7mm
Hoogte
5.08mm
Maximale temperatuur
+155°C.
Temperatuurcoëfficiënt
-750/+0ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
200V