weerstand CF1-4-435JA1, 4.3M Ohms, 0.25W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
25+
Hoeveelheid in voorraad: 33
Minimum: 25
Weerstand CF1-4-435JA1, 4.3M Ohms, 0.25W. Weerstand: 4.3M Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.25W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM4 (10.16mm). Buitendiameter [mm]: 2.3mm. Buitenlengte [mm]: 6.35mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 500V. Externe dikte [mm]: 2.3mm. Externe hoogte [mm]: 2.3mm. Hoogte: 10.16mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: -. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: -1750/+350ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 250V. Minimale hoeveelheid: 25. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CF1-4-435JA1
18 parameters
Weerstand
4.3M Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.25W
Behuizing
RM4 (10.16mm)
Buitendiameter [mm]
2.3mm
Buitenlengte [mm]
6.35mm
Doorslagspanning
500V
Externe dikte [mm]
2.3mm
Externe hoogte [mm]
2.3mm
Hoogte
10.16mm
Maximale temperatuur
+155°C.
Temperatuurcoëfficiënt
-1750/+350ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
250V