weerstand CF1-2-244JA1, 240k Ohms, 0.5W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
25+
Hoeveelheid in voorraad: 13
Minimum: 25
Weerstand CF1-2-244JA1, 240k Ohms, 0.5W. Weerstand: 240k Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.5W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM6 (15.24mm). Buitendiameter [mm]: 3.2mm. Buitenlengte [mm]: 9mm. Componentfamilie: Koolfilmweerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 700V. Externe dikte [mm]: 3.2mm. Externe hoogte [mm]: 3.2mm. Hoogte: 15.24mm. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: -. RoHS: nee. Temperatuurcoëfficiënt: -1000/+0ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 350V. Minimale hoeveelheid: 25. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
CF1-2-244JA1
18 parameters
Weerstand
240k Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.5W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
RM6 (15.24mm)
Buitendiameter [mm]
3.2mm
Buitenlengte [mm]
9mm
Componentfamilie
Koolfilmweerstand
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Doorslagspanning
700V
Externe dikte [mm]
3.2mm
Externe hoogte [mm]
3.2mm
Hoogte
15.24mm
Maximale temperatuur
+155°C.
RoHS
nee
Temperatuurcoëfficiënt
-1000/+0ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
350V