weerstand BWF237-010T100R, 100 Ohms, 0.75W
1-24
Hoeveelheid in voorraad: 861
Weerstand BWF237-010T100R, 100 Ohms, 0.75W. Weerstand: 100 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.75W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM4 (10.16mm). Buitendiameter [mm]: 3.6mm. Buitenlengte [mm]: 9.9mm. Componentfamilie: draadgewonden weerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 700V. Externe dikte [mm]: 3.6mm. Externe hoogte [mm]: 3.6mm. Hoogte: 10.16mm. Maximale temperatuur: +175°C.. Productgroep van de fabrikant: BWF237. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±150ppm/°C. Tolerantie (%): ±10%. [V]: SQRT(P*R). Origineel product van fabrikant: Yageo (vitrohm) Europe. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
BWF237-010T100R
19 parameters
Weerstand
100 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.75W
Behuizing
RM4 (10.16mm)
Buitendiameter [mm]
3.6mm
Buitenlengte [mm]
9.9mm
Doorslagspanning
700V
Externe dikte [mm]
3.6mm
Externe hoogte [mm]
3.6mm
Hoogte
10.16mm
Maximale temperatuur
+175°C.
Productgroep van de fabrikant
BWF237
Temperatuurcoëfficiënt
±150ppm/°C
Tolerantie (%)
±10%