weerstand BWF236-010T22R, 2.2 Ohms, 1.5W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 1005
Weerstand BWF236-010T22R, 2.2 Ohms, 1.5W. Weerstand: 2.2 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 1.5W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM6 (15.24mm). Buitendiameter [mm]: 5.7mm. Buitenlengte [mm]: 14.3mm. Componentfamilie: draadgewonden weerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 1 kV. Externe dikte [mm]: 5.7mm. Externe hoogte [mm]: 5.7mm. Hoogte: 15.24mm. Maximale temperatuur: +175°C.. Productgroep van de fabrikant: BWF236. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±800ppm/°C. Tolerantie (%): ±10%. [V]: SQRT(P*R). Origineel product van fabrikant: Yageo (vitrohm) Europe. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
BWF236-010T22R
19 parameters
Weerstand
2.2 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
1.5W
Behuizing
RM6 (15.24mm)
Buitendiameter [mm]
5.7mm
Buitenlengte [mm]
14.3mm
Doorslagspanning
1 kV
Externe dikte [mm]
5.7mm
Externe hoogte [mm]
5.7mm
Hoogte
15.24mm
Maximale temperatuur
+175°C.
Productgroep van de fabrikant
BWF236
Temperatuurcoëfficiënt
±800ppm/°C
Tolerantie (%)
±10%