weerstand BWF236-010T0R1, 0.10 Ohms, 1.5W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-24
Hoeveelheid in voorraad: 927
Weerstand BWF236-010T0R1, 0.10 Ohms, 1.5W. Weerstand: 0.10 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 1.5W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: RM6 (15.24mm). Buitendiameter [mm]: 5.7mm. Buitenlengte [mm]: 14.3mm. Componentfamilie: draadgewonden weerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: 1 kV. Externe dikte [mm]: 5.7mm. Externe hoogte [mm]: 5.7mm. Hoogte: 15.24mm. Maximale temperatuur: +175°C.. Productgroep van de fabrikant: BWF236. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±1800ppm/°C. Tolerantie (%): ±10%. [V]: SQRT(P*R). Origineel product van fabrikant: Yageo (vitrohm) Europe. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
BWF236-010T0R1
19 parameters
Weerstand
0.10 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
1.5W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
RM6 (15.24mm)
Buitendiameter [mm]
5.7mm
Buitenlengte [mm]
14.3mm
Componentfamilie
draadgewonden weerstand
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Doorslagspanning
1 kV
Externe dikte [mm]
5.7mm
Externe hoogte [mm]
5.7mm
Hoogte
15.24mm
Maximale temperatuur
+175°C.
Productgroep van de fabrikant
BWF236
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±1800ppm/°C
Tolerantie (%)
±10%