weerstand AX50WR-1R, 50W, 1 Ohm
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 2
Weerstand AX50WR-1R, 50W, 1 Ohm. Vermogen: 50W. Weerstand: 1 Ohm. Aansluiting: soldeerverbindingen. Afstand tussen montagegaten: 21.4x39.7mm. Bedrijfsspanning: 1250V. Huisvestingsafmetingen: 51x30x17mm. Montage/installatie: om te schroeven, Schroef. RoHS: ja. Temperatuurstabiliteit: 50ppm/°C. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: met koellichaam. Origineel product van fabrikant: TE Connectivity. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
AX50WR-1R
12 parameters
Vermogen
50W
Weerstand
1 Ohm
Aansluiting
soldeerverbindingen
Afstand tussen montagegaten
21.4x39.7mm
Bedrijfsspanning
1250V
Huisvestingsafmetingen
51x30x17mm
Montage/installatie
om te schroeven, Schroef
RoHS
ja
Temperatuurstabiliteit
50ppm/°C
Tolerantie
5%