weerstand ASC2512-4R7FT4, 4.7 Ohms, 1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 414
Weerstand ASC2512-4R7FT4, 4.7 Ohms, 1W. Weerstand: 4.7 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 1W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: SMD 2512. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 6.35mm. Componentfamilie: Metaalfilmweerstand. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Doorslagspanning: -. Externe dikte [mm]: 3.2mm. Externe hoogte [mm]: 0.6mm. Hoogte: SMD 2512. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: ASC. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±200ppm/°C. Tolerantie (%): ±1 %. [V]: 250V. Origineel product van fabrikant: Welwyn. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
ASC2512-4R7FT4
17 parameters
Weerstand
4.7 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
1W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
SMD 2512
Buitenlengte [mm]
6.35mm
Componentfamilie
Metaalfilmweerstand
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Externe dikte [mm]
3.2mm
Externe hoogte [mm]
0.6mm
Hoogte
SMD 2512
Maximale temperatuur
+155°C.
Productgroep van de fabrikant
ASC
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Tolerantie (%)
±1 %
[V]
250V