weerstand AS12J1001ET, 1k Ohms, 0.5W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Geen voorraad meer
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer op voorraad is!
Weerstand AS12J1001ET, 1k Ohms, 0.5W. Weerstand: 1k Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.5W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: SMD 1206. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 3.1mm. Componentfamilie: Metaalfilmweerstand. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Doorslagspanning: 500V. Externe dikte [mm]: 1.6mm. Externe hoogte [mm]: 0.55mm. Hoogte: SMD 1206. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: AS. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±100ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: 200V. Origineel product van fabrikant: Ohmite. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AS12J1001ET
18 parameters
Weerstand
1k Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.5W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
SMD 1206
Buitenlengte [mm]
3.1mm
Componentfamilie
Metaalfilmweerstand
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Doorslagspanning
500V
Externe dikte [mm]
1.6mm
Externe hoogte [mm]
0.55mm
Hoogte
SMD 1206
Maximale temperatuur
+155°C.
Productgroep van de fabrikant
AS
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %
[V]
200V