weerstand AR05DTCW6341, 6.34k Ohms, 0.125W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-199
Hoeveelheid in voorraad: 4290
Weerstand AR05DTCW6341, 6.34k Ohms, 0.125W. Weerstand: 6.34k Ohms. Vermogen: 0.125W. Behuizing: SMD 0805. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.5%. Weerstand (R): 6K34. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR05DTCW6341
9 parameters
Weerstand
6.34k Ohms
Vermogen
0.125W
Behuizing
SMD 0805
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.5%