weerstand AR03DTCX5101, 5.1k Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-299
Geen voorraad meer
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer op voorraad is!
Weerstand AR03DTCX5101, 5.1k Ohms, 0.1W. Weerstand: 5.1k Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.5%. Weerstand (R): 5K10. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03DTCX5101
9 parameters
Weerstand
5.1k Ohms
Vermogen
0.1W
Behuizing
SMD 0603
Montage/installatie
SMD
Technologie
'thin film'
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.5%