weerstand AR03DTCX2700, 270 Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-299
Hoeveelheid in voorraad: 2169
Weerstand AR03DTCX2700, 270 Ohms, 0.1W. Weerstand: 270 Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.5%. Weerstand (R): 270 Ohms. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03DTCX2700
9 parameters
Weerstand
270 Ohms
Vermogen
0.1W
Behuizing
SMD 0603
Montage/installatie
SMD
Technologie
'thin film'
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.5%
Weerstand (R)
270 Ohms