weerstand AR03CTCX1002, 10k Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-199
Hoeveelheid in voorraad: 737
Weerstand AR03CTCX1002, 10k Ohms, 0.1W. Weerstand: 10k Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Weerstand (R): 10k Ohms. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03CTCX1002
8 parameters
Weerstand
10k Ohms
Vermogen
0.1W
Behuizing
SMD 0603
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Weerstand (R)
10k Ohms