weerstand AR03BTCX5621, 5.62k Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 4950
Weerstand AR03BTCX5621, 5.62k Ohms, 0.1W. Weerstand: 5.62k Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.1%. Weerstand (R): 5K62. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03BTCX5621
9 parameters
Weerstand
5.62k Ohms
Vermogen
0.1W
Behuizing
SMD 0603
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.1%