weerstand AR03BTCX4701, 4.7k Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-99
Hoeveelheid in voorraad: 4945
Weerstand AR03BTCX4701, 4.7k Ohms, 0.1W. Weerstand: 4.7k Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.1%. Weerstand (R): 4.7k Ohms. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03BTCX4701
9 parameters
Weerstand
4.7k Ohms
Vermogen
0.1W
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.1%
Weerstand (R)
4.7k Ohms