weerstand AR03BTCX3300, 330 Ohms, 0.1W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-199
Hoeveelheid in voorraad: 59750
Weerstand AR03BTCX3300, 330 Ohms, 0.1W. Weerstand: 330 Ohms. Vermogen: 0.1W. Behuizing: SMD 0603. Montage/installatie: SMD. Technologie: 'thin film'. Temperatuurcoëfficiënt: 25ppm. Tolerantie: 0.1%. Weerstand (R): 330 Ohms. Origineel product van fabrikant: Viking Tech Corp. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AR03BTCX3300
9 parameters
Weerstand
330 Ohms
Vermogen
0.1W
Behuizing
SMD 0603
Montage/installatie
SMD
Technologie
'thin film'
Temperatuurcoëfficiënt
25ppm
Tolerantie
0.1%
Weerstand (R)
330 Ohms