weerstand AP836-100RJ-100, 100 Ohms, 35W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 24
Weerstand AP836-100RJ-100, 100 Ohms, 35W. Weerstand: 100 Ohms. Vermogen: 35W. Bedrijfsspanning: 350V. Bedrijfstemperatuur: -65...+150°C. Behuizing (volgens datablad): TO-220-2. Behuizing: TO-220. Functie: 35W TO-220 weerstanden met hoog vermogen. Montage/installatie: PCB-doorvoermontage. RoHS: ja. Serie: AP836. Temperatuurstabiliteit: 100ppm/°C. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: Dikke film. Origineel product van fabrikant: Arcol. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
AP836-100RJ-100
14 parameters
Weerstand
100 Ohms
Vermogen
35W
Bedrijfsspanning
350V
Bedrijfstemperatuur
-65...+150°C
Behuizing (volgens datablad)
TO-220-2
Behuizing
TO-220
Functie
35W TO-220 weerstanden met hoog vermogen
Montage/installatie
PCB-doorvoermontage
RoHS
ja
Serie
AP836
Temperatuurstabiliteit
100ppm/°C
Tolerantie
5%