weerstand AHP250W-330RF, 330 Ohms, 250W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-1
Hoeveelheid in voorraad: 2
Weerstand AHP250W-330RF, 330 Ohms, 250W. Weerstand: 330 Ohms. Vermogen: 250W. Afmetingen: 114x77x54.5mm. Behuizing (volgens datablad): Metalen behuizing met koelribben. Busschroefdraad: M8. Configuratie: horizontale montage met axiale aansluitingen. Gewicht: 392g. Lengte: 114mm (178mm). RoHS: ja. Temperatuurstabiliteit: 50ppm/°C. Tolerantie: 1%. Weerstandstype: elektrische draadwikkeling. Origineel product van fabrikant: Div. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AHP250W-330RF
13 parameters
Weerstand
330 Ohms
Vermogen
250W
Afmetingen
114x77x54.5mm
Behuizing (volgens datablad)
Metalen behuizing met koelribben
Busschroefdraad
M8
Configuratie
horizontale montage met axiale aansluitingen
Gewicht
392g
Lengte
114mm (178mm)
RoHS
ja
Temperatuurstabiliteit
50ppm/°C
Tolerantie
1%