weerstand AHP25-6K8J, 6.8k Ohms, 25W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 14
Weerstand AHP25-6K8J, 6.8k Ohms, 25W. Weerstand: 6.8k Ohms. Vermogen: 25W. Afmetingen: 27,3x28x14,6mm, afstand tussen montagegaten 18,3x19,8mm. Bedrijfsspanning: 500V. Behuizing: Metalen behuizing met koelribben. Configuratie: horizontale montage met axiale aansluitingen. Functie: Draadgewonden weerstand van 6,8 kOhm, in metalen behuizing. Montage/installatie: schroef. Niet brandbaar: nee. Pinout: soldeerverbindingen. RoHS: ja. Serie: AHP25. Temperatuurstabiliteit: 100ppm/°C. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: elektrische draadwikkeling. Origineel product van fabrikant: Div. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
AHP25-6K8J
16 parameters
Weerstand
6.8k Ohms
Vermogen
25W
Afmetingen
27,3x28x14,6mm, afstand tussen montagegaten 18,3x19,8mm
Bedrijfsspanning
500V
Behuizing
Metalen behuizing met koelribben
Configuratie
horizontale montage met axiale aansluitingen
Functie
Draadgewonden weerstand van 6,8 kOhm, in metalen behuizing
Montage/installatie
schroef
Niet brandbaar
nee
Pinout
soldeerverbindingen
RoHS
ja
Serie
AHP25
Temperatuurstabiliteit
100ppm/°C
Tolerantie
5%