weerstand AH25-0R33R-J, 0.33 Ohms, 25W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 3
Weerstand AH25-0R33R-J, 0.33 Ohms, 25W. Weerstand: 0.33 Ohms. Vermogen: 25W. Afmetingen: 28x27x14mm, afstand tussen bevestigingsgaten 18x16mm. Bedrijfsspanning: 500V. Behuizing: Metalen behuizing met koelribben. Configuratie: horizontale montage met axiale aansluitingen. Montage/installatie: schroef. Pinout: soldeerverbindingen. RoHS: ja. Serie: AH25. Temperatuurstabiliteit: 100ppm/°C. Tolerantie: 5%. Weerstandstype: elektrische draadwikkeling. Origineel product van fabrikant: Div. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
AH25-0R33R-J
14 parameters
Weerstand
0.33 Ohms
Vermogen
25W
Afmetingen
28x27x14mm, afstand tussen bevestigingsgaten 18x16mm
Bedrijfsspanning
500V
Behuizing
Metalen behuizing met koelribben
Configuratie
horizontale montage met axiale aansluitingen
Montage/installatie
schroef
Pinout
soldeerverbindingen
RoHS
ja
Serie
AH25
Temperatuurstabiliteit
100ppm/°C
Tolerantie
5%