weerstand AC0805FR-07147RL, 147 Ohms, 0.125W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
5+
Hoeveelheid in voorraad: 60
Minimum: 5
Weerstand AC0805FR-07147RL, 147 Ohms, 0.125W. Weerstand: 147 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.125W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: SMD 0805. Buitendiameter [mm]: -. Buitenlengte [mm]: 2mm. Componentfamilie: Metaalfilmweerstand. Configuratie: opbouwcomponent (SMD). Doorslagspanning: 300V. Externe dikte [mm]: 1.25mm. Externe hoogte [mm]: 0.5mm. Hoogte: SMD 0805. Maximale temperatuur: +155°C.. Productgroep van de fabrikant: AC0805. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±100ppm/°C. Tolerantie (%): ±1 %. [V]: 150V. Origineel product van fabrikant: Yageo. Minimale hoeveelheid: 5. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AC0805FR-07147RL
19 parameters
Weerstand
147 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.125W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
SMD 0805
Buitenlengte [mm]
2mm
Componentfamilie
Metaalfilmweerstand
Configuratie
opbouwcomponent (SMD)
Doorslagspanning
300V
Externe dikte [mm]
1.25mm
Externe hoogte [mm]
0.5mm
Hoogte
SMD 0805
Maximale temperatuur
+155°C.
Productgroep van de fabrikant
AC0805
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Tolerantie (%)
±1 %
[V]
150V