weerstand AC05000002701JAC00, 2.7k Ohms, 5W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 90
Weerstand AC05000002701JAC00, 2.7k Ohms, 5W. Weerstand: 2.7k Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 5W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: steek 25,4 mm. Buitendiameter [mm]: 7,5 mm. Buitenlengte [mm]: 18mm. Componentfamilie: draadgewonden weerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: -. Externe dikte [mm]: 7,5 mm. Externe hoogte [mm]: 7,5 mm. Hoogte: 25mm. Maximale temperatuur: +250°C.. Productgroep van de fabrikant: AC05. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±100ppm/°C. Tolerantie (%): ±5 %. [V]: SQRT(P*R). Origineel product van fabrikant: Vishay. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
AC05000002701JAC00
18 parameters
Weerstand
2.7k Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
5W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
steek 25,4 mm
Buitendiameter [mm]
7,5 mm
Buitenlengte [mm]
18mm
Componentfamilie
draadgewonden weerstand
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Externe dikte [mm]
7,5 mm
Externe hoogte [mm]
7,5 mm
Hoogte
25mm
Maximale temperatuur
+250°C.
Productgroep van de fabrikant
AC05
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Tolerantie (%)
±5 %