weerstand 5G10D250R, 250 Ohms, 0.2W
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 35
Weerstand 5G10D250R, 250 Ohms, 0.2W. Weerstand: 250 Ohms. Nominale dissipatie [W @ °C]: 0.2W. Aantal aansluitingen: 2. Behuizing: steek 10,16 mm. Buitendiameter [mm]: 3.97mm. Buitenlengte [mm]: 7.94mm. Componentfamilie: draadgewonden weerstand. Configuratie: PCB-doorvoermontage. Doorslagspanning: -. Externe dikte [mm]: 3.97mm. Externe hoogte [mm]: 3.97mm. Hoogte: 10.16mm. Maximale temperatuur: +125°C.. Productgroep van de fabrikant: 5G10. RoHS: ja. Temperatuurcoëfficiënt: ±5ppm/°C. Tolerantie (%): ±0.1%. [V]: 175V. Origineel product van fabrikant: Rhopoint. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
5G10D250R
18 parameters
Weerstand
250 Ohms
Nominale dissipatie [W @ °C]
0.2W
Aantal aansluitingen
2
Behuizing
steek 10,16 mm
Buitendiameter [mm]
3.97mm
Buitenlengte [mm]
7.94mm
Componentfamilie
draadgewonden weerstand
Configuratie
PCB-doorvoermontage
Externe dikte [mm]
3.97mm
Externe hoogte [mm]
3.97mm
Hoogte
10.16mm
Maximale temperatuur
+125°C.
Productgroep van de fabrikant
5G10
RoHS
ja
Temperatuurcoëfficiënt
±5ppm/°C
Tolerantie (%)
±0.1%
[V]
175V