SPX3X18-6-1-2MBLACK
SPX3X18-6-1-2MBLACK
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 18
SPX3X18-6-1-2MBLACK. Binnendiameter na krimpen [mm]: 6mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 18mm. Brandwerendheid: ASTM D876. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: zwart. Krimpverhouding: 3:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +135°C.. Productgroep van de fabrikant: SPX. RoHS: ja. Origineel product van fabrikant: Pro-power. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
SPX3X18-6-1-2MBLACK
12 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
6mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
18mm
Brandwerendheid
ASTM D876
Componentfamilie
hitteknoopbare mouw
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
zwart
Krimpverhouding
3:1
Materiaal
polyolefine
Maximale temperatuur
+135°C.