SPX3X15-1-2-BLACK
SPX3X15-1-2-BLACK
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 95
SPX3X15-1-2-BLACK. Binnendiameter na krimpen [mm]: 0.5mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 1.5mm. Brandwerendheid: ASTM D876. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: zwart. Krimpverhouding: 3:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +135°C.. Productgroep van de fabrikant: SPX. RoHS: ja. Origineel product van fabrikant: Pro-power. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
SPX3X15-1-2-BLACK
12 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
0.5mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
1.5mm
Brandwerendheid
ASTM D876
Componentfamilie
hitteknoopbare mouw
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
zwart
Krimpverhouding
3:1
Materiaal
polyolefine
Maximale temperatuur
+135°C.