SP64-RL-BLACK
SP64-RL-BLACK
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1+
Hoeveelheid in voorraad: 3
SP64-RL-BLACK. Binnendiameter na krimpen [mm]: 3.2mm. Binnendiameter vóór krimpen [mm]: 6.4mm. Brandwerendheid: -. Componentfamilie: hitteknoopbare mouw. Doorslagspanning: 20 kV/mm. Kleur: zwart. Krimpverhouding: 2:1. Materiaal: polyolefine. Maximale temperatuur: +135°C.. Productgroep van de fabrikant: -. RoHS: ja. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
SP64-RL-BLACK
9 parameters
Binnendiameter na krimpen [mm]
3.2mm
Binnendiameter vóór krimpen [mm]
6.4mm
Componentfamilie
hitteknoopbare mouw
Doorslagspanning
20 kV/mm
Kleur
zwart
Krimpverhouding
2:1
Materiaal
polyolefine
Maximale temperatuur
+135°C.