MSTB2-5-2GF508, 2
MSTB2-5-2GF508, 2
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-4
Hoeveelheid in voorraad: 10
MSTB2-5-2GF508, 2. Aantal contactpersonen: 2. : 1x2. : mannelijk. Behuizing: Pitch 5,08 mm. Connector: socket. Connectortype: mannelijk. Hoogte: 5.08mm. Klem: THT. Kleur: groen. Materiaal contactcoating: vertinde contacten. Mechanische assemblage: PCB-montage. Naleving van normen: UL, VDE, CSA. Nee: mannelijke connector. Nominale spanning: 250V. Nominale stroom: 12A. Ontvlambaarheidsindex: UL94V-0. RoHS: nee. Type slot: schroeven. Woningmateriaal: PBT. Origineel product van fabrikant: Phoenix Contact. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
MSTB2-5-2GF508
20 parameters
Aantal contactpersonen
2
1x2
mannelijk
Behuizing
Pitch 5,08 mm
Connector
socket
Connectortype
mannelijk
Hoogte
5.08mm
Klem
THT
Kleur
groen
Materiaal contactcoating
vertinde contacten
Mechanische assemblage
PCB-montage
Naleving van normen
UL, VDE, CSA
Nee
mannelijke connector
Nominale spanning
250V
Nominale stroom
12A