MCP6004-I-P
MCP6004-I-P
Hoeveelheid
Eenheidsprijs
1-24
Hoeveelheid in voorraad: 18
MCP6004-I-P. Aantal aansluitingen: 14. Aantal kanalen: 4. Bandbreedte: 1MHz. Bedrijfsspanning: 1.8...5.5V. Bedrijfstemperatuur: -40...+125°C. Behuizing (volgens datablad): DIP-14. Behuizing: DIP. Functie: Operationele versterker. Geïntegreerde circuiteigenschappen: rail-naar-rail-uitvoer. Input offset spanning: 4.5mV. Montage/installatie: THT. RoHS: ja. Spanningsstijgingssnelheid: 600mV/us. Stand -bystroom: 170uA. Type geïntegreerd circuit: Operationele versterker. VCC: 1.8V...5.5V. Versterking: 112dB. Origineel product van fabrikant: Microchip. Aantal op voorraad bijgewerkt op 11/05/2026, 01:46
Technische documentatie (PDF)
MCP6004-I-P
18 parameters
Aantal aansluitingen
14
Aantal kanalen
4
Bandbreedte
1MHz
Bedrijfsspanning
1.8...5.5V
Bedrijfstemperatuur
-40...+125°C
Behuizing (volgens datablad)
DIP-14
Behuizing
DIP
Functie
Operationele versterker
Geïntegreerde circuiteigenschappen
rail-naar-rail-uitvoer
Input offset spanning
4.5mV
Montage/installatie
THT
RoHS
ja
Spanningsstijgingssnelheid
600mV/us
Stand -bystroom
170uA
Type geïntegreerd circuit
Operationele versterker
VCC
1.8V...5.5V